星期一, 08 8月 2022

2016年初中国语演讲比赛(初赛)名单

PERTANDINGAN SYARAHAN BAHASA MELAYU 2016

(Bahagian Menengah Rendah)

多媒体1

NO.

NAME

ID PELAJAR.

KELAS

1

Gan Peiru

15077

Tingkatan 2 zheng

2

Toh Xian Yi

16043

Tingkatan 1 xiao

3

Racheal Koh Tze Qing

16145

Tingkatan 1 yi

4

Chia Xin Rou

   16347  

Tingkatan 1 he

5

Sia Zhong Yau        

15398

Tingkatan 2 ren

6

Goh Kai Ling           

14038

Tingkatan 3 ren

7

Ku Xuan Ye

16193

Tingkatan 1 ren

8

Hwang Jie

14389

Tingkatan 3 he

9

Heng Ghee Peng

15175

Tingkatan 2 xiao

10

Gan Wei Xuan

16118

Tingkatan 1 xiao

11

Er Kai Sheng

14064

Tingkatan 3 yi

12

Tan Jing Sin

16024

Tingkatan 1 yi

13

Toh Pei En

15398

Tingkatan 2 ai

14

Ong Wan Xin

16091

Tingkatan 1 ai

15

Ng Kang Yu

16149

Tingkatan 1 cheng

16

Lim Jin Hong

15056

Tingkatan 2 zhong

17

Chua Chin En

16276

Tingkatan 1 zheng

18

Pinky Gan                

14063

Tingkatan 3 ren

19

Ang Wen Xin        

15173

Tingkatan 2 xin

20

Ker Zhi Xian

16267

Tingkatan 1 zhong

21

Too Qin Hang

14237

Tingkatan 3 cheng

22

Joey Hoe Zi Yi

15387

Tingkatan 2 zhong

23

Tan Xin Yun

           16354            

Tingkatan 1 ping

24

Hong Kai Jie

14041

Tingkatan 3 ping

25

Kek Qi Yii

14230

Tingkatan 3 xin

26

Bay Jia Ying

14130

Tingkatan 3 zhong

27

Too Yi Ting            

14296

Tingkatan 2 ping

Page1/2

 

PERTANDINGAN SYARAHAN BAHASA MELAYU 2016

(Bahagian Menengah Rendah)

多媒体2

NO.

NAME

ID PELAJAR.

KELAS

1

Vannessa                        

15914

Tingkatan 1 cheng

2

Chong Tze Han            

16015

Tingkatan 1 xiao

3

Heng Yong Qing          

14009

Tingkatan 3 xiao

4

Elaine Ng                       

16087

Tingkatan 1 ai

5

Soo Wen Qiao            

15021

Tingkatan 2 chong

6

Serene Siah Xin Lin   

16012

Tingkatan 1 yi

7

Chong Jia Xuan              

16079

Tingkatan 1 zheng

8

Lim Wei Cong               

14182

Tingkatan 3 cheng

9

Ng Min Ci                    

15385

Tingkatan 2 zheng

10

Hau Xin Yee           

15366

Tingkatan 2 yi

11

Chua Jun Jie           

15247

Tingkatan 2 he

12

Tang Po En                     

14301

Tingkatan 3 zheng

13

Ting Pei En     

16326

Tingkatan 1 he

14

Chew Ter Chen      

15261

Tingkatan 2 xin

15

Tan Qian Yi             

15905

Tingkatan 3 he

16

Teh Jun Hao                   

16114

Tingkatan 1 zhong

17

Soh Yao Yang            

16141

Tingkatan 1 xin

18

Ng Wei Hang                

15282

Tingkatan 2 xiao

19

Chan Jo Ey               

14038

Tingkatan 3 re

20

Tracy Toh Yi Jin     

14053

Tingkatan 3 ping

21

Low Yi Nin               

14049

Tingkatan 3 yi

22

Gan Yong Xu              

16006

Tingkatan 1 yi

23

Candy Siah Qian Qian

15042

Tingkatan 2 cheng

24

Tan Yu Zhen          

16906

Tingkatan 2 ping

25

Edmond Ong Yee Chen

13251

Tingkatan 3 xin

26

Siti Amisya            

14420

Tingkatan 3 ai

Page2/2

*出场次序,以此名单公布为主。

比赛日期:4月19日(初赛)

比赛地点:多媒体1、多媒体2

比赛时间:3.00pm

 

教务处

13/04/2016

联络我们

MUAR CHUNG HWA HIGH SCHOOL

No.14 Jalan Junid, 84000 Muar, Johor, Malaysia. 
Tel: 06-9522632#0 Fax:06-9515611 
Email: chhsmuar@chhs.edu.my Website:www.chhs.edu.my